DOPRAVA

Integrujeme naše bezpečnostní systémy

do náročných podmínek dopravního průmyslu.

 

Ochrana objektů – systémy KERBEROS

KERBEROS 2D 2D skener

ORTHOS CONVOY transfer osob

UGV TAROS

robotický systém

MOBILE CHECKPOINT

mobilní kontrola osob a vozidel

KERBEROS 3D 2D/3D skener

ORTHOS TRACER sledování vozidel

KERBEROS MOBILE mobilní 2D skener

ORTHOS GUARD střežení osob

KERBEROS HANDY

ruční 2D scanner

 

KERBEROS

RECOGNIZER rozpoznávání vozidel

Ochrana osob – systémy ORTHOS

SPECIÁLNÍ APLIKACE

Ochrana osob a kritické infrastruktury

ÚVOD

O NÁS

MĚSTO

PRŮMYSL

DOPRAVA

KONTAKT

Chráníme osoby i objekty kritické infrastruktury

v dopravním průmyslu

 

 

Díky otevřené architektuře našich modulárních systémů umíme vytvořit unikátní a jednotnou bezpečnost na míru. Výsledná struktura tak zcela odpovídá nárokům a požadavkům zákazníka.

 

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

Kontaktujte nás

 

VOP CZ, s.p.

 

Dukelská 102,

742 42 Šenov u Nového Jičína

Czech Republic

 

E: sales@vop-security.cz

 

T: +420 556 783 111

 

W: www.vop.cz

 

 •   KERBEROS 2D

  Pokud se objeví cizí objekt na podvozku, systém Kerberos 2D ho do pár vteřin odhalí a pečlivě zdokumentuje. Snímek dokáže pořídit v plných barvách a rozlišení až 1.3 PX/MM.

  Ke stažení

 •   KERBEROS 3D

  Systém KERBEROS 3D jsme speciálně vyvinuli tak, aby dokázal monitorovat podvozky motorových vozidel i v běžném provozu. Unikátní ochrana nabízí pokročilou analýzu 3D obrazu. Automatický vyhodnocovací systém pořizuje barevné snímky v rozlišení až 1.3 PX/MM.

  Ke stažení

 •   KERBEROS MOBILE

  Spolehlivý systém KERBEROS MOBILE pohotově odhalí nežádoucí předměty nebo jiné dodatečné změny na podvozku vozidla. Jeho vysoká mobilita umožňuje okamžité zabezpečení vjezdu a kontrolu podvozku vozidel.

  Ke stažení

 •   KERBEROS HANDY

  Systém KERBEROS HANDY si snadno a rychle poradí i ve ztížených provozních nebo inspekčních podmínkách. Tuto efektivní kontrolu podvozků využívají zejména policejní a záchranné složky, vhodná je i pro bezpečnostní agentury.

  Ke stažení

 •   KERBEROS RECOGNIZER

  Pohybuje-li se kolem střeženého objektu vozidlo, systém KERBEROS RECOGNIZER ho dokáže spolehlivě identifikovat. Detekuje registrační značky a navíc vytvoří jejich databázi, v niž je možné rozpoznat přesný čas i místo, kde byl záznam pořízen.

 •   ORTHOS TRACER

  Systém ORTHOS TRACER umožňuje vzdáleně sledovat polohu, rychlost i další stavové události sledovaného vozidla. Zároveň zaznamenává obraz před i za vozidlem.

  Ke stažení

 •   ORTHOS GUARD

  Mobilní bezpečností systém ORTHOS GUARD je speciálně navržený tak, aby efektivně chránil významné osoby na místě, kde se zrovna nacházejí. Pomocí kamer a senzorů umožňuje vytvořit vlastní uzavřený zabezpečovací okruh v jakémkoliv prostředí.

  Ke stažení

 •   ORTHOS CONVOY

  Systém ORTHOS CONVOY zajišťuje, aby převoz významných osob v koloně jedoucích vozidel proběhl hladce a bezpečně. Je kombinací systémů PROTECTOR a TRACER. Navíc je doplněný o prvky, které zajišťují šifrovaný přenos vyhodnocených dat mezi jednotlivými vozidly a operačním stanovištěm.

  Ke stažení

 •   UGV TAROS

  Robotické vozidlo UGV TAROS se uplatní zejména ve složitém operačním prostředí s vysokou mírou rizika. Pečlivě střeží jak celé oblasti, tak jednotlivé objekty.

  Ke stažení

 •   MOBILE CHECKPOINT

  Vysoce sofistikované mobilní kontrolní pracoviště vstupu umožní bleskovou bezpečnostní kontrolu osob, zavazadel i vozidel při krizových situacích.

  Ke stažení