MĚSTO

Významné osoby a objekty v městských zástavbách je zapotřebí důsledně střežit. O zvýšené bezpečnostní standardy se postarají naše produkty.

Ochrana objektů – systémy KERBEROS

KERBEROS 2D 2D skener

KERBEROS 3D 2D/3D skener

KERBEROS MOBILE mobilní 2D skener

KERBEROS HANDY

ruční 2D scanner

 

KERBEROS

RECOGNIZER rozpoznávání vozidel

ANPR systém

čtení RZ

Ochrana osob – systémy ORTHOS

ORTHOS PROTECTOR detekce vozidel

ORTHOS TRACER sledování vozidel

ORTHOS GUARD střežení osob

ORTHOS CONVOY transfer osob

Ochrana osob a kritické infrastruktury

Chráníme významné osoby

a objekty v městských zástavbách

 

 

Ani ty nejnáročnější potřeby nám nejsou cizí. Po dvaceti letech praxe jsou naše produkty dostatečně ověřeny na to, aby se na ně dalo stoprocentně spolehnout. Pravidelné zdokonalování bezpečnostními experty je činí vždy aktuálními a spolehlivými.

 

Naše systémy jsou přizpůsobeny specifickým podmínkám městských zástaveb a aglomerací. Umožňují rychlý přenos informací, intuitivní ovládání a pokročilou analýzu vzniklých situací.

 

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

Kontaktujte nás

 

VOP CZ, s.p.

 

Dukelská 102,

742 42 Šenov u Nového Jičína

Czech Republic

 

E: sales@vop-security.cz

 

T: +420 556 783 111

 

W: www.vop.cz

 

 •   KERBEROS 2D

  Pokud se objeví cizí objekt na podvozku, systém Kerberos 2D ho do pár vteřin odhalí a pečlivě zdokumentuje. Snímek dokáže pořídit v plných barvách a rozlišení až 1.3 PX/MM.

  Ke stažení

 •   KERBEROS 3D

  Systém KERBEROS 3D jsme speciálně vyvinuli tak, aby dokázal monitorovat podvozky motorových vozidel i v běžném provozu. Unikátní ochrana nabízí pokročilou analýzu 3D obrazu. Automatický vyhodnocovací systém pořizuje barevné snímky v rozlišení až 1.3 PX/MM.

  Ke stažení

 •   KERBEROS MOBILE

  Spolehlivý systém KERBEROS MOBILE pohotově odhalí nežádoucí předměty nebo jiné dodatečné změny na podvozku vozidla. Jeho vysoká mobilita umožňuje okamžité zabezpečení vjezdu a kontrolu podvozku vozidel.

  Ke stažení

 •   KERBEROS HANDY

  Systém KERBEROS HANDY si snadno a rychle poradí i ve ztížených provozních nebo inspekčních podmínkách. Tuto efektivní kontrolu podvozků využívají zejména policejní a záchranné složky, vhodná je i pro bezpečnostní agentury.

  Ke stažení

 •   KERBEROS RECOGNIZER

  Pohybuje-li se kolem střeženého objektu vozidlo, systém KERBEROS RECOGNIZER ho dokáže spolehlivě identifikovat. Detekuje registrační značky a navíc vytvoří jejich databázi, v niž je možné rozpoznat přesný čas i místo, kde byl záznam pořízen.

  Ke stažení

 •   ANPR systém

   

 •   ORTHOS PROTECTOR

  Systém ORTHOS PROTECTOR implementujeme do střeženého vozidla. Jeho řidič tak získá informace o vozidlech, která se pohybují za ním. Upozorňuje také na případné podezřelé aktivity.

  Ke stažení

 •   ORTHOS TRACER

  Systém ORTHOS TRACER umožňuje vzdáleně sledovat polohu, rychlost i další stavové události sledovaného vozidla. Zároveň zaznamenává obraz před i za vozidlem.

  Ke stažení

 •   ORTHOS GUARD

  Mobilní bezpečností systém ORTHOS GUARD je speciálně navržený tak, aby efektivně chránil významné osoby na místě, kde se zrovna nacházejí. Pomocí kamer a senzorů umožňuje vytvořit vlastní uzavřený zabezpečovací okruh v jakémkoliv prostředí.

  Ke stažení

 •   ORTHOS CONVOY

  Systém ORTHOS CONVOY zajišťuje, aby převoz významných osob v koloně jedoucích vozidel proběhl hladce a bezpečně. Je kombinací systémů PROTECTOR a TRACER. Navíc je doplněný o prvky, které zajišťují šifrovaný přenos vyhodnocených dat mezi jednotlivými vozidly a operačním stanovištěm.

  Ke stažení