PRŮMYSL

Umíme dokonale zabezpečit vstupy do objektů, které jsou součástí kritické infrastruktuře státu.

Ochrana objektů – systémy KERBEROS

KERBEROS 2D 2D skener

UGV TAROS

robotický systém

KERBEROS 3D 2D/3D skener

KERBEROS MOBILE mobilní 2D skener

KERBEROS HANDY

ruční 2D scanner

 

KERBEROS

RECOGNIZER rozpoznávání vozidel

SPECIÁLNÍ APLIKACE

Ochrana osob a kritické infrastruktury

ÚVOD

O NÁS

MĚSTO

PRŮMYSL

DOPRAVA

KONTAKT

Chráníme vstupy do objektů,

které patří ke kritické infrastruktuře

 

 

Bezpečnostní analytici díky našim produktům snadno monitorují vysoce ohrožené oblasti. Systémy pohotově detekují veškeré abnormální a nebezpečné situace a pomáhají přijímat okamžitá rozhodnutí. Díky tomu se snižuje pravděpodobnost úspěchu sabotážních nebo teroristických útoků.

 

Jasné a detailní snímky pořídí systémy ve dne i v noci, nehledě na povětrnostní podmínky. Naše řešení nabízí nepřerušený provoz, přednastavené parametry ochrany a sledování i okamžitou zpětnou vazbu. Mezi benefity patří také zjednodušená správa se vzdálenými lokacemi a otevřená architektura pro dodatečné bezpečnostní systémy.

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

Kontaktujte nás

 

VOP CZ, s.p.

 

Dukelská 102,

742 42 Šenov u Nového Jičína

Czech Republic

 

E: sales@vop-security.cz

 

T: +420 556 783 111

 

W: www.vop.cz

 

 •   KERBEROS 2D

  Pokud se objeví cizí objekt na podvozku, systém Kerberos 2D ho do pár vteřin odhalí a pečlivě zdokumentuje. Snímek dokáže pořídit v plných barvách a rozlišení až 1.3 PX/MM.

  Ke stažení

 •   KERBEROS 3D

  Systém KERBEROS 3D jsme speciálně vyvinuli tak, aby dokázal monitorovat podvozky motorových vozidel i v běžném provozu. Unikátní ochrana nabízí pokročilou analýzu 3D obrazu. Automatický vyhodnocovací systém pořizuje barevné snímky v rozlišení až 1.3 PX/MM.

  Ke stažení

 •   KERBEROS MOBILE

  Spolehlivý systém KERBEROS MOBILE pohotově odhalí nežádoucí předměty nebo jiné dodatečné změny na podvozku vozidla. Jeho vysoká mobilita umožňuje okamžité zabezpečení vjezdu a kontrolu podvozku vozidel.

  Ke stažení

 •   KERBEROS HANDY

  Systém KERBEROS HANDY si snadno a rychle poradí i ve ztížených provozních nebo inspekčních podmínkách. Tuto efektivní kontrolu podvozků využívají zejména policejní a záchranné složky, vhodná je i pro bezpečnostní agentury.

  Ke stažení

 •   KERBEROS RECOGNIZER

  Pohybuje-li se kolem střeženého objektu vozidlo, systém KERBEROS RECOGNIZER ho dokáže spolehlivě identifikovat. Detekuje registrační značky a navíc vytvoří jejich databázi, v niž je možné rozpoznat přesný čas i místo, kde byl záznam pořízen.

 •   UGV TAROS

  Robotické vozidlo UGV TAROS se uplatní zejména ve složitém operačním prostředí s vysokou mírou rizika. Pečlivě střeží jak celé oblasti, tak jednotlivé objekty.

  Ke stažení